Nasıl Çalışır ?

1- Telefon ya da mail ile bize talebinizi iletiniz.
2- Ekibimizden biri sizinle irtibata geçecektir.
3- Bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sizin kontrolünüzde birlikte sunucunuza bağlanarak sorun tespiti analizi yapılır. Cheap Jerseys from china (ücretsiz olarak)
4- Yapılacak olan çalışmanın süresi ve zorluk derecesine ücreti belirlenerek tarafınıza iletilir.
5- Ödeme sonrası yine bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sizin kontrolünüzde birlikte sunucunuza bağlanarak sorun giderilir ve sonuca ilişkin mail ile yazılı onayınız alınır.
6- İşlem sonrası istediğiniz sonuç elde edilemediği takdirde, tarafınıza ücret iadesi yapılır.
7- Hiç bir durumda ve hiçbir aşamada ekibimizden kimseyle şifrelerinizi paylaşmanıza gerek bulunmamaktadır. ŞİFRELERİNİZİ BİZ DAHİL KİMSEYLE PAYLAŞMAYINIZ !!!
8- Uzun süreli cheap oakleys çalışmalarda sunucunuz üzerinde sizinle birlikte geçici bir servis Kashmir kullanıcısı oluşturur ve ilgili teknik operatörümüzün internet çıkış IP sini size bildirerek çalışma yaparız. Çalışma sonrası ise bu geçici kullanıcı iptal edilir. Sizin kontrolünüz ve bilginiz dışında sunucunuzda kesinlikle işlem yapılamaz. Yedek alınmadan sunucunuzda kesinlikle sistemi etkileyecek işlemler yapılmaz. Yapılacak işlemin risk değeri mutlaka çalışma öncesi sizinle paylaşılır ve yazılı onayınız alındıktan sonra işlem yapılır.
9- Arzu ettiğiniz takdirde yapılacak olan tüm çalışma uzak bağlantı cheap oakleys sunglasses yöntemleri ile bilgisayarınız üzerinden yapılır.
10- oakley sunglasses Uzun süreli birlikte çalışmak Cheap Jerseys için bakım anlaşması teklifi isteyiniz.
Genel içinde yayınlandı